Casa Levante

Belangrijkste voorzieningen

  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Deze 70 m² Casa Levante Augusta biedt onderdak aan maximaal 4 gasten en ligt in de buurt van de Moederkerk, op loopafstand van 7 minuten ervandaan.

    De Torre Avalos is op afstand van 1 km van deze villa, terwijl het Castello di Augusta op maar 1,1 km verderop is. Het vakantiehuis biedt ook de nabijheid van natuurlijke bezienswaardigheden zoals de openbare tuinen, binnen 8 minuten wandelafstand.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    De 1-slaapkamer Casa Levante is uitgerust met zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een gedeelde keuken en een eetgedeelte waar gasten van kunnen genieten. De keuken heeft ook een koelkast, een oven en keukengerei. Bar Morana serveert Italiaanse gerechten en is op 400 meter verderop gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer19089001C211564,IT089001C24BNPVCSI

    Kameropties bij Casa Levante Augusta

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, badjassen en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Levante Augusta Strand foto Casa Levante Augusta In de buurt foto Casa Levante Augusta Natuur foto Casa Levante Augusta In de buurt foto Casa Levante Augusta Natuur foto Casa Levante Augusta Strand foto Casa Levante Augusta Eten foto Casa Levante Augusta Interieur foto Casa Levante Augusta Keuken foto Casa Levante Augusta Kamer foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Casa Levante Augusta

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Casa Levante Augusta

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Casa Levante?
      De Moederkerk is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen slechts 550 meter verwijderd van Casa Levante.
    • Is er een keuken beschikbaar in Casa Levante?
      Ja, een ingerichte kitchenette, samen met een koelkast, een broodrooster en een oven, is beschikbaar in Casa Levante.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Casa Levante?
      Gasten van Casa Levante kunnen onder andere Santuario Madonna Adonai (7 km), de Torre Avalos 1) en het Castello di Augusta 1,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Casa Levante Augusta